kademeli1.png (389 KB)
%38 EYYO - Side Belt Velvet Skirt
₺ 79.99
₺ 49.99
79.99 TL
49.99 TL
%50 EYYO - Black Ruffle Detail Blouse
%25 EYYO - Madonna Collar Maxi Dress
₺ 199.99
₺ 149.99
199.99 TL
149.99 TL
%38 EYYO - White Shirt Collar Skirt Dress
%29 EYYO - Black Deep Slit Leather Skirt
%44 EYYO - Beige Floor Detail Maxi Dress
Total of 449 products are displayed.

İndirimin En Moda Adresi Eyyo

İndirimin en kaliteli adresi Eyyo ile siz de en beğendiğiniz ürünleri kolayca satın alabilir, uygun fiyatlı en şık parçalara sahip olabilirsiniz. İndirimdeki pek çok farklı modeli satın alarak her mevsime uygun tasarımları uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Ayrıca sezon parçalarını takip ederek indirim döneminde uygun fiyatlarla beğendiğiniz özel parçalara da sahip olabilirsiniz.

İndirim Hangi Ürünler Var?

Eyyo, her mevsime uygun pek çok ürününe “indirim” kategorisinde yer vererek her dönemde en kaliteli alışverişleri yapmanıza olanak sağlıyor. Bu sayede uygun fiyatlara sahip pek çok ürüne kolaylıkla ulaşmak da mümkün hale geliyor. Peki, indirimde hangi parçaları bulmak mümkün?

Alt Giyim Ürünleri

Eyyo’nun birbirinden farklı tarzlarda sunduğu alt giyim ürünlerinin pek çoğuna “indirim” kategorisinden erişmek mümkün. Özellikle de pantolon, eşofman altı, tayt, etek, şort ve benzeri pek çok parçaya indirimli fiyatlarla sahip olmak oldukça kolay. Deri, denim, pamuklu ve benzeri farklı kumaşlar kullanılarak üretilen bu alt giyim ürünlerinin her biri farklı modelleri ile göze çarpan özel tasarımlardır. Yaz mevsimine ait etek, şort ve benzeri ürünlerin yanı sıra sonbahar ve kış mevsimine hitap eden eşofman altı, pantolon, tayt ve benzeri pek çok modeli de Eyyo’nun indirimli ürünleri arasında bulmak mümkündür.

Bluzlar, Gömlekler ve Çok Daha Fazlası

İndirimli fiyatlara sahip trikolara, birbirinden farklı ve şık bluz modellerine, eşsiz desenlere sahip gömleklere ve çok daha fazlasına Eyyo’nun indirimli fiyatları ile ulaşmak mümkündür. Bu ürünlerin her biri eşsiz tasarımları, farklı modelleri, göz alıcı detayları ile dikkat çeken Eyyo kalitesini yansıtan üst giyim ürünleridir. İndirim kategorisinde yer alan yazlık üst giyim ürünlerine de kışa ve sonbahara hitap eden üst giyim ürünlerine de kolaylıkla ulaşmak mümkündür.

Takımların Rahatlığı İndirim Fiyatlarla Sizinle

Eşofman takımları, triko takımları, etekli takımlar ve çok daha fazlasına Eyyo kalitesi ile ulaşmak mümkündür. Bu takımların her biri özel kumaşlardan üretilir ve birbirinden farklı desenler ile süslenir. Bu sayede son moda desenlerle ve detaylarla süslenen pek çok takıma ulaşmak da uygun hale gelir. İndirimli fiyatları ile sunulan takımların her biri yaz mevsimine de sonbahar ve kış sezonuna da hitap edecek eşsiz modelleri bünyesinde barındırır.

İndirimli Fiyatlarla Göz Alıcı Elbiseler

Eyyo kalitesi ile üretilen birbirinden güzel elbise modellerinin her biri indirimli fiyatları ile internet sitesinde yer almaktadır. Bu modellerin her biri sezon trendlerine hitap edecek en moda tasarımlara sahiptir. Bu tasarımların biri detaylarının göz alıcı güzelliği, renklerinin asaleti ve ayrıca son moda tasarımlara uygun tarzları ile de ön plana çıkmaktadır. Siz de en şık elbise modellerine indirimli fiyatlarla sahip olmak için Eyyo internet sitesi üzerinden kolaylıkla her tarza uygun tasarımlara göz atabilirsiniz!

Ceket Modellerine En Uygun Fiyatlarla Sahip Olun!

Eyyo ceket modellerinin birbirinden özel tasarımlarına uygun fiyatlarla sahip olmak için siz de internet sitesi üzerinden denim modellere, spor ceketlere, oduncu tasarımlara ve çok daha fazlasına göz atabilirsiniz. Her mevsime uyum sağlayacak onlarca farklı Eyyo ceket modeli, sezonun son trendlerine uygun olarak tasarlanmış parçalardır. Bu ceket modellerinin her biri ayrıca farklı tasarımlardaki Eyyo ürünleri ile de kombinlenebilir. Sweatshirtler, eşofmanlar, kazaklar, pantolonlar ve eteklerle farklı pek çok şekilde beraber kullanılabilen bu ceket modellerinin her biri en uygun fiyatları ve kaliteli kumaşları ile sizlerle!

Prepared by  T-Soft E-Commerce.