pop3244.png (17 KB)
%10
ÜCRETSİZ KARGO
EYYO - Plaid Patterned Belt Trench Coat
%50
ÜCRETSİZ KARGO
Out of stock EYYO - Khaki Cream Double Color Trench Coat
Total of 7 products are displayed.

Eşsiz Eyyo Trençkot Modelleri

Eşsiz Eyyo trençkot modelleri ile tarzınıza fark ve şıklık katmak için siz de internet sitesinde yer alan en özel ürünleri inceleyin. Bu ürünlerin her biri farklı tasarımları ile göze çarpan en şık ve ilgi çekici modellerdir. Deri, denim, tüvit, gabardin gibi pek çok farklı kumaştan üretilen bu trençkot modellerinin her biri farklı renkleri ve eşsiz tasarımları ile her tarza uygun şekilde kullanılabilecek birbirinden özel modellerdir. Bu modeller hem günlük olarak hem de davet gibi özel alanlarda kullanıma uygun olarak üretilir. Pek çok farklı tarza hitap edecek trençkot tasarımlarının her biri hem birbirinden özel detayları hem de farklı kumaş seçenekleri ile alışılmışın dışına çıkmak için en iyi seçenekleri sunar.

Eşsiz Eyyo Trençkot Modelleri Nelerdir?

Eyyo birbirinden özel trençkot modelleri ile tarzını yansıtmak isteyen herkesin dolabında özel bir yere sahip olmak için en farklı tasarımları ile sizlere sunuluyor. Bu modeller small, medium, large ve xlarge beden seçenekleri ile öne çıkıyor ve pek çok farklı bedene uygun olacak şekilde üretiliyor. Bu sayede farklı bedenlerde de Eyyo kalitesine sahip trençkotların tercih edilmesi mümkün hale geliyor. Ayrıca farklı pek çok kumaş kullanılarak hazırlanan her bir Eyyo ürünü de göz alıcı kalitesi ile ön plana çıkıyor ve özellikle de sonbahar modasının en şık şekilde yansıtılmasına katkı sağlıyor.

Asi Tarzların Vazgeçilmezi: Deri Trençkotlar

Farklı, ilgi çekici ve asi görünüşü ile deri trençkot modelleri Eyyo’da yer alıyor. Bu modeller siyah renk seçeneği ile üretiliyor ve özellikle de çizme, bot gibi farklı pek çok ayakkabı ile hem sert hem de asi tarzın tamamlayıcısı olarak göze çarpıyor. Deri tasarımları sevenlerin kaçırmaması gereken bu trençkot modeli alışılmışın dışında tasarımları dolabına eklemek isteyenlerin tercih edebileceği en kaliteli ve farklı ürün olarak ön plana çıkıyor.

Denim Trençkotlar

Denim ürünler özellikle de sonbaharın vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Eyyo da denim detaylarını ve denim kumaşları her alanda olduğu gibi trençkotlarda da ustalıkla kullanıyor. Gabardin gibi kumaşlarla tercih edilebilen denim detaylar ayrıca tek başına da trençkotlardaki özel yerini alıyor. Yarı denim modeller özellikle farklı tasarımlara sahip olduğu için sonbahar döneminin en özel modelleri arasında göze çarpıyor. Bunun yanı sıra çift renk denim olan modeller de ayrıca tercih edilebiliyor.

Özel Detaylara Sahip Modeller

Deri detayları ile süslenmiş, denim detayları ile göze çarpan, çift renkli, kemer detaylı, düğmeli pek çok farklı özel trençkot modeli ile Eyyo sayesinde tanışmak mümkün. Bu modellerin her biri kendine has tarzını yansıtmak isteyenlere özel olarak üretiliyor. Sezon modasının izinden giden parçalar Eyyo kalitesi ve eşsiz Eyyo detayları ile birleşerek ayrıca eşi benzeri olmayan trençkotların da ortaya çıkmasını sağlıyor. Çift kat model gibi özel modellere sahip olan Eyyo trençkot koleksiyonu ayrıca cep detayları, farklı kuşaklar ve kemerler ile de hem daha canlı hem de daha havalı hale getiriliyor.

Tüvit Kumaşlar Casual Görünüme Asalet Katacak!

Tüvit kumaşlar kullanılarak üretilen pek çok farklı modeldeki Eyyo trençkot tasarımı da ayrıca günlük giyimde en özel modellerin kullanılmasını sağlıyor. Bu modeller kaliteli tüvit kumaş kullanılarak ve düğme, kuşak, kemer detayı gibi pek çok farklı detay eklenerek üretiliyor. Lacivert, gri gibi pek çok farklı renge sahip olan bu tüvit modeller ayrıca serinleyen havalara ayak uydurmak için en kullanışlı modelleri oluşturuyor.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.