Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sıralama
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Pudra Peluş Terlik ATE-0402 - EYYO % 0 İndirim Yeni Ürün Tükendi
Ürün Kodu : ATE-0402118
299,99TL
299,99TL
Toplam 1 ürün bulunmaktadır.

Terlik Modelleri ve Fiyatları

Konfor denildiği zaman ilk akla gelenlerden biri olan terlikler, herkes tarafından sevilerek kullanılmaktadır. Bunun temel nedeni ise ayakların rahat etmesini sağlıyor oluşudur. Ancak rahatlık tek neden değildir. Aynı zamanda şık duruşları, görsel beğeni de hemen her ortamda terliklerin kullanılmasına neden olmaktadır. Terlikler sadece ev terliği olarak değil sokak terliği olarak da kullanılmaktadır. Özellikle son dönemlerde sıkça kullanılan terlik tasarımları, görsellik açısından bir hayli sevilmektedir. Moda devlerinin de koleksiyonlarındaki yerini alan terlik modelleri, konforla şıklığın bir araya geldiği seçenekler içerisindedir. Ayrıca kullanışlı olması da pek çok kişinin daha rahat etmesini, yürüyüşlerinin daha rahat olmasını sağlamaktadır. Eyyo terlik kategorisi içerisinde de rahatlıkla öne çıkan, estetik görselliğiyle beğeni kazanan birçok terlik modeline yer verilmektedir. Kalitesinin yanı sıra rahatlığı da farkını korumaktadır. Kendi tarzınıza, beğenilerinize ve ihtiyacınıza uygun olacak terlikleri rahatlıkla seçebilirsiniz. Böylece evde veyahut dışarıda tam da ihtiyacınız olan terliği giyebilirsiniz. Terliklerinizi farklı modeller arasından seçebileceğiniz gibi dönemsel ihtiyaçlara uygun olarak da temin edebilirsiniz. Yaz ayları için önü açık terlik modellini inceleyebilirsiniz. Böylece sıcaktan etkilenmenizi engelleyecek, daha ferahlatıcı seçimler yapmış olabilirsiniz. Ürünlerin geniş bir kategori içerisinde sunulması sayesinde yazlık kombinlerinizle uyumlu modelleri de seçebilirsiniz. Sonbahar ve kış ayları için de önü kapalı terlik seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Soğuktan korunmanızı sağlayan, sıcak tutan ve yumuşak bir his bırakan terliklerinizle kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz. Özellikle son dönemlerde hemen her evde bulunan peluş terlikler, pijama takımlarınızın tamamlanması için en ideal seçenekler arasında yer almaktadır.

Terlik Modelleri

Kadın terlik modelleri hem evde hem de dışarıda kullanılan ürünler arasında yer almaktadır. Aksesuar olarak sıkça kullanılmasından ötürü özellikle yaz aylarında öne çıkmaktadır. Sıcak havalarda deniz kenarında, plajlarda sıkça tercih edilmektedir. Özellikle yaz yürüyüşlerinde, tatil ortamında şıklığı konforla buluşturmaktadır. Eyyo terlik modellerini incelediğiniz zaman da sizler geniş bir yelpazeyle karşılaşabilirsiniz. Tasarımsal olarak sunulan farklılıkların yanı sıra kendi tarzınıza en uygun olan modelleri bulabilirsiniz. Farklı renk seçenekleri sayesinde de birden fazla terlik modeli satın alabilirsiniz. Açık havada rahat bir şekilde yürümenizi sağlayacak terliklerle rahatsızlık hissini de geride bırakabilirsiniz. Denize girmeden önce kolayca çıkarabileceğiniz, sonrasında rahatça yeniden giyebileceğiniz terlik modellerine sahip olabilirsiniz. Eyyo terlik modelleri yüksek kalite standartları, dayanıklılık ve müşteri memnuniyeti gibi pek çok ayrıcalıkla sizlere sunulmaktadır. Terlik modelleri için seçim yaparken ev terliklerinde de oldukça büyük bir çeşitlilikle karşılaşabilirsiniz. Seçimlerinizi yaparken terliklerin üretiminde kullanılan malzemeler, kalite, dayanıklılık ve tasarım gibi pek çok detaya dikkat edebilirsiniz. Bu sayede tam da istediğiniz terliği seçebilirsiniz. Son dönemlerde sıkça tercih edilen peluş terlikleri, pijamalarınızla kombin yaparak kullanabilirsiniz. Yumuşak, rahat bir his bırakan terliklerinizle gün boyu konforla bir arada olabilirsiniz. Eyyo terlik kategorisi içerisinde yer alan terlik tasarımları ile şıklığı ve kaliteyi bir arada bulabilirsiniz.

Terlik Fiyatları

Terlik modelleri ve fiyatları birden fazla kriterlerden etkilenmektedir. Bunlar terliklerin üretiminde kullanılan malzemeler, tasarımlar olarak çeşitlilik göstermektedir. Yazlık terliklerle kışlık terlikler arasında farklılıklar bulunmaktadır. Aynı zamanda ev terlikleri ile dışarıda giyeceğiniz terlikler de farklıdır. Bundan ötürü sizler de terlik seçimlerinizi yaparken farklı detaylarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Terliklerinizi ihtiyaçlarınıza, beklentilerinize ve bütçenize uygun olacak şekilde satın alabilirsiniz. Eyyo ayrıcalıkları ile kadın terlik modelleri için ise uygun fiyat seçenekleriyle bir araya gelebilirsiniz. Kampanya ve fırsatlardan yararlanarak tarzınıza ve beğenilerinize uygun terlikleri seçebilirsiniz.