POP.png (397 KB)
%15 Sax Color Sateen Dress ATE844 Sax Color Sateen Dress ATE844
%15 Black Front Slit Dress ATE824 Black Front Slit Dress ATE824
%15 Chain Strapped Dress ATE816 Chain Strapped Dress ATE816
₺ 124.99
₺ 106.24
124.99 TL
106.24 TL
%15 Brown Maxi Dress ATE814 Brown Maxi Dress ATE814
₺ 284.99
₺ 242.24
284.99 TL
242.24 TL
%15 Green Deep Slit Dress ATE807 Green Deep Slit Dress ATE807
₺ 349.99
₺ 297.49
349.99 TL
297.49 TL
Total of 107 products are displayed.

Uzun Elbiseler

Kadınların yaz kış, sıcak soğuk, sabah akşam vazgeçemeyecekleri tek giyim ürünü varsa o da elbiselerdir. Kadınların şık görünmesini sağlayan, üstelik her ortama uyum sağlamasını kolaylaştıran birbirinden güzel elbise seçenekleri kadınların gardırobunda önemli bir yere sahip. İster özel günlerde, ister günlük giyimde giyilebilecek olan elbiselerle şık olmak çok basit.

Kadınların en çok tercih ettikleri elbise seçenekleri arasında uzun elbise seçenekleri gelmektedir. Asil bir duruş sergilemenin anahtarı olan kadın uzun elbise modelleriyle girdiğiniz her ortamda dikkatleri üzerinize çekmeniz çok kolay.

Eyyo’da piyasaya sunulan birbirinden güzel uzun elbise seçeneklerini incelemeden önce hangi vücut tipine hangi model elbise yakışır gelin birlikte onları inceleyelim.

Hangi Vücut Tipine Hangi Elbise Modelleri Yakışır?

Elbiseler, mankenlerin üzerinde oldukça güzel dururlar ancak iş o elbiseyi denemeye geldiği zaman işler biraz değişir. Mankenin boyu, kilosu, vücut endeksiyle, bizim vücut ölçülerimiz uyuşmayabilir ve harika bir elbise bizim üzerimizde tam bir hayal kırıklığına dönüşebilir. Hayal kırıklığına uğramak istemeyen kadınların seçeceği kadın elbise modelleri vücut tipiyle örtüşmelidir. Bir kadın vücuduna hangi elbisenin yakışacağını bilirse şıklık yarışında diğer kadınların önüne koşarak geçecektir. Peki nedir bu vücut tipleri ve hangi vücuda hangi elbise modeli yakışır?

Aslına bakarsanız vücut tipleri çok fazla olmasa da elbiselerin yakışıp yakışmaması söz konusu olduğunda vücutta dikkat edilmesi gereken fazla bölge vardır. Gelin hep birlikte hangi vücut  tipine hangi tarz elbise yakışır inceleyelim.

Armut Vücut Yapısına Sahip Olan Kadınların Seçebileceği Uzun Elbise Modelleri

Eğer armut tarzı bir vücudunuz varsa yani üstten kalçalara doğru genişleyen bir vücut yapınız varsa üst kısmı dar alt kısmı kloş elbise modelleri tam size göre. Alt bölgenin kamufle olmasını istiyorsanız bu tarz elbiseleri gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Eyyo tüm vücut tiplerine yakışan uygun fiyatlı kaliteli elbiseleri piyasaya sunmaktadır. Armut tipli vücuda sahip olan kadınlara yakışacak birbirinden güzel elbise seçeneklerine Eyyo.com.tr’yi ziyaret ederek sahip olabilirsiniz.

Eyyo’da yer alan elbiselerden kruvaze yaka maxi boy yırtmaçlı elbise modeli armut vücut yapısına sahip olan kadınlara yakışacaktır. Bunun yanında mini boy leopar kat elbise, maxi boy sıfır kol elbise, Madonna yaka elbise, askılı elbise maxi boy, asimetrik kesim pencereli elbise, Kalp yaka yırtmaçlı elbise, gömlek yaka elbise boydan düğmeli, gömlek yaka kuşağından kemerli elbise, maxi boy çiçek desenli elbise modelleri gibi seçenekler armut vücut yapısına sahip kadınların beğeneceği dikkat çekici modellerdir.

İnce Vücut Yapısına Sahip Olan Kadınların Tercih Edebileceği Uzun Elbise Modelleri

İnce bir vücut yapısına sahipseniz dar uzun elbiseler tam size göre. Eğer girdiğiniz ortamlarda dikkatleri üzerinize çekmekten hoşlanıyorsanız vücudunuzu saran elbise seçenekleri ile bu isteğinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Eyyo da satılan zebra desen önü fermuarlı elbise, uzun abiye elbiseler arasında tercih edilen modeller arasındadır. Daha spor bir elbise seçeneği arıyorsanız, maxi boy dikiş detay elbiseyi tercih edebilirsiniz. Sırt dekolteli elbise seçeneği de yine ince vücut yapısına sahip olan kadınlara yakışan modeller arasındadır.

Erkeksi Vücut Yapısına Sahip Olan Kadınların Tercih Edebilecekleri Elbise Modelleri

Vücudunuza göre bel kısmınız kalınsa tercih edebileceğiniz uzun elbise modelleri bel kısmı düşük elbise modelleridir. Bel bölgesindeki kalınlığı örten bu elbise modelleri ile şıklığınızı gözler önüne sereceksiniz. Bu kategorimizde bulunan sweat ve basic elbise modelleri kalın bele sahip olan kadınların tercih edebilecekleri güzel elbise modellerinin başında gelmektedir. Futbolcu bacağı şekilli bacaklarınız için giydiğiniz elbise modellerinde üst tarafın hareketli olmasına özen göstermelisiniz. Bu şekilde giyindiğiniz zaman dikkatleri elbisenin üst tarafına çekerek bacak kısmının dikkatlerden kaçmasını sağlayabilirsiniz.

Kısa Gövdeli Vücut Yapısına Sahip Olan Kadınların Tercih Edebilecekleri Elbise Modelleri 

A kesim elbise modelleri vücudunuzu güzel gösterecektir. Eyyo.com.tr’de A kesim elbiseler fazladır ve her zevke hitap etmektedir. Gömlek yaka boydan düğmeli uzun gömlek elbise modeli, kısa gövdeli vücut yapısına sahip olan kadınlara çok yakışacaktır.

Kum Saati Vücut Yapısına Sahip Olan Kadınların Tercih Edebilecekleri Elbise Modelleri

V yaka, pileli ve beli kemerli elbise modelleri kum saati vücutlu kadınlar için biçilmiş kaftan. Vücudun tüm detaylarını şık bir şekilde gözler önüne seren bu elbise modellerini tercih ettiğinizde tüm dikkatleri kolaylıkla üzerinize çekeceksiniz.

Eyyo’da kum saati vücut tipine sahip olan kadınlar için birbirinden güzel ve uygun fiyatlı elbise modelleri satılmaktadır. Maxi boy çiçek detay kuşaklı elbise, maxi boy önü yırtmaçlı elbise, kalp yaka çiçek detaylı elbise, çiçek desen pencereli elbise, önü kruvaze yırtmaçlı maxi elbise gibi elbise modelleri kum saati vücut yapısına sahip olan kadınlar için dikkat çekici elbise seçenekleri arasındadır.

Havuç Vücut Yapısına Sahip Olan Kadınların Tercih Edebilecekleri Elbise Modelleri

Omuzların geniş olduğu ayak bileklerinin ince olduğu havuç vücut yapısına sahip olan kadınlar omuzları kapatan ve ayak bilekleri üzerinde biten uzun elbise modellerini tercih edebilirler. Bu vücut tipine yakışacak olan bu elbise modelleri ile kendinizi çok güzel hissedeceksiniz.

Eyyo’da satışa sunulan gömlek yaka etekli triko elbise, kruvaze yaka maxi boy elbise, önü pencere detay maxi elbise gibi modeller havuç vücut yapısına sahip kadınların tercih edebileceği sevilen modeller arasındadır.

İri Göğüslü Vücut Yapısına Sahip Olan Kadınların Tercih Edebilecekleri Elbise Modelleri

Kalın askılı elbiseler bu tip vücut yapısına sahip olan kadınların tercih edebilecekleri elbise seçeneklerinden biridir. Vücudunuza göre giyinmeyi öğrendikten sonra şık olmak kaçınılmaz olacaktır. Eyyo’da bulunan düğmeli basic elbise modeli iri göğüslü vücut tipine sahip olan kadınların tercih edebilecekleri elbise modellerinin başında gelmektedir.

Kısa Bacak Vücut Tipine Sahip Olan Kadınların Tercih Edebilecekleri Elbise Modelleri

Uzun, tek renk, düz kesim elbiseler bacak boyu kısa olan kadınların tercih edebilecekleri elbise modelleri arasındadır. Beli kemerli olan elbiseleri tercih ederek şık bir bütünlük sağlayabilirsiniz. Sitemizde fazla ürün çeşidi olan bu elbise seçeneği ile vücudunuzu en güzel şekilde kamufle edecek, kendinizi şık hissedeceksiniz.

Balerin Vücut Tipine Sahip Olan Kadınların Tercih Edebilecekleri Elbise Modelleri

Eğer çok zayıfsanız ve giydiğiniz elbiseleri kendinize yakıştıramıyorsanız volanlı ve fırfırlı eteğe sahip olan elbise seçenekleri tam size göre. Bu elbiseler ince vücudunuzu daha dolgun gösterecek ve şık olma çabanızı kolaylaştıracak. Eyyo.com.tr’de yer alan mini boy leopar kat elbise modeli balerin vücut tipine sahip olan kadınlara çok yakışacak. Hem şık hem gösterişli bu model ile girdiğiniz her ortamda tüm dikkatleri üzerinize çekeceksiniz.

Elma Vücut Tipine Sahip Olan Kadınların Tercih Edebilecekleri Elbise Modelleri

Bel ve kalça kısmının kalın olması nedeniyle elma vücut tipine sahip olan kadınlar üst kısımdan altlara doğru düz inen elbiseleri tercih etmeliler. Vücut hatlarına oturacak elbise modelleri elma vücut tipine sahip olan kadınlara yakışmayacaktır. Sitemizde yer alan basic elbise ve kapüşonlu sweat elbise modelleri elma vücut tipine sahip olan kadınların tercih edebilecekleri en şık elbise modelleri arasındadır.

Dar Omuz Vücut Tipine Sahip Kadınların Tercih Edebilecekleri Elbise Modelleri

Göğüs kısmı dar olan ya da pileli olan elbise modelleri dar omuzlara sahip kadınların beğeneceği ve vücutlarına yakışacak elbise seçeneklerindendir. Eyyo da yer alan maxi boy sıfır kol elbise modeli bu vücut tipi için alınabilecek elbise modellerinden sadece bir tanesidir.

Balık Etli Vücut Tipine Sahip Olan Kadınların Tercih Edebilecekleri Elbise Modelleri

Vücudunuzun şekliyle alakalı bir sıkıntınız olmamasına rağmen hafif kilolu bir görüntünüz varsa balık etlisiniz demektir. Size en çok yakışacak olan elbise modeli vücudunuzu saran elbiseler olacaktır. Eyyo’da yer alan eskitme kancalı elbise, dar saten uzun elbise gibi seçenekler balık etli vücut tipine sahip olan kadınlara yakışacaktır.

Geniş Omuz Vücut Tipine Sahip Olan Kadınların Tercih Edebilecekleri Elbise Modelleri

Peplum elbise modelleri geniş omuzlu kadınlara yakışmaktadır.

Tüm Vücut Tiplerine En Çok Yakışan Elbise Modelleri Eyyo’da!

Her vücut tipine her bütçeye uyan birbirinden güzel elbise seçeneklerini Eyyo.com.tr’yi ziyaret ederek inceleyebilirsiniz. Bütçenizi yormadan şık giyinmenin keyfini çıkaracağınız ve gardırobunuzu kolaylıkla yenileyebileceğiniz en güzel elbise seçenekleri Eyyo’da sizleri bekliyor.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.